Deski Olejowane

Symbol ten oznacza, że deski zostały zabezpieczona olejem. Deski fabrycznie posiadają dwie warstwy oleju, pierwsza to zwykle olej dekoracyjny, który nadaje barwę, wydobywa rysunek drewna, drugi to twardy wosk, który nadaje trwałość podłodze i zabezpiecza przed powstawaniem plam.

Deski Malowane/Lakierowane

Symbol ten oznacza, że deski zostały zabezpieczone lakierem. Deski fabrycznie pokrywane są lakierem poliuretanowym, który dodatkowo utwardzany jest przez lampy UV. Kolor uzyskiwany jest za pomocą bejcy lub oleju, na które aplikowany jest około 300g/m2 lakieru.

Ogrzewanie podłogowe

Symbol ten oznacza,, że deski mogą zostać zamontowane na posadzce z ogrzewaniem podłogowym. Na posadzki ogrzewane stosuję się deski warstwowe, które mogą być wykończone zarówno olejem jak i lakierem.

Największy
wybór
desek

 

Wybór desek

W naszych salonach zaprezentowaliśmy około 100 kolorów podłóg. W naszej ofercie znajdziecie Państwo przede wszystkim deski dębowe olejowane lub lakierowane fabrycznie, deski z drewna egzotycznego, parkiety oraz mozaiki. Wszystkie materiały można zakupić z usługą montażu, dzięki temu zaoszczędzicie Państwo czas i pieniądze. Na nasze usługi udzielamy gwarancji nawet 5 lat.

 

Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Wykonujemy deski w  kolorze na indywidualne zamówienie , wystarczy przynieść do nas próbkę koloru, np. mebla, lub stolarki okiennej i zamówić podłogę pod kolor. Wykonujemy podłogi na posadzkach z ogrzewaniem podłogowym. W naszej ofercie są deski o różnych grubościach, deski wąskie i szerokie. Podłogi wykonujemy w wykończeniu matowym, półmatowym oraz w połysku. Sprawdź nas.